Новини » Суспільство 30 листопада, 2018, 13:37
Держкомтелерадіо «забракував» вісім книг, які мають ознаки російської пропаганди

Держкомтелерадіо відмовив ТОВ «Центрпроект-Україна», ТОВ «Етніктрейд», ТОВ «ЯКАБУ ТРЕЙД» та ПП «Видавництво «Махаон-Україна» у видачі дозволів на ввезення з території держави-агресора восьми книжок, у яких присутні ознаки пропаганди. Відмову надано на підставі висновків експертної ради Держкомтелерадіо з питань аналізу та оцінки видавничої продукції щодо віднесення її до такої, яка не дозволена до розповсюдження на території України.

Про це повідомляє прес-служба Держкомтелерадіо.

Йдеться про ряд дитячих видань, які українські імпортери намагаються завезти з РФ. Нерідко в них присутні ознаки пропаганди та використовуються маніпулятивні технології.

Не надано дозволів на ввезення трьох книг з психології, у передмовах до яких всіляко пропагуються міфи про «наддержаву» Росію.

Нагадаємо, що починаючи з 20 травня 2017 року, дати набуття чинності постанови Кабінету Міністрів України № 262 «Деякі питання видачі (відмови у видачі, анулювання) дозволу на ввезення видавничої продукції, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України», Держкомтелерадіо надав 1 593 відмови у видачі дозволів. Зокрема, на підставі негативних висновків експертної ради Держкомтелерадіо у зв’язку з невідповідністю Критеріям оцінки видавничої продукції, що дозволена до розповсюдження на території України, надано 92 відмови у видачі дозволів на ввезення 387 000 примірників видань антиукраїнського змісту, а також прийнято рішення про анулювання 1 виданого раніше дозволу.

Ще 1 501 відмову надано внаслідок подання суб’єктами господарювання не в повному обсязі пакетів документів, необхідних для одержання дозволу, або виявлення у поданих документах недостовірних відомостей.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-27 23:33 :09