Новини » Події Читать эту новость на русском

Депутат Шевченко: Якби не Ляшко, воєнний стан ввели б по всій Україні

Якби не лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко та його фракція, воєнний стан був би введений не у 10 областях, а по всій Україні.

Таку думку в ефірі політичного ток-шоу «Право на владу» висловив народний депутат України Олександр Шевченко, передає «Інформатор».

Критикуючи дії влади, він звернув увагу на те, що якби не Олег Ляшко, то сьогодні воєнний стан був би на території всієї України.

«Усі знають, що військова присутність на кордоні збільшилася в п’ять разів, то чому тоді не було введено воєнний стан? Якщо бути чесним, якби не Ляшко зі своєю фракцією, то сьогодні воєнний стан був би по цілій Україні», – заявив народний депутат.

 

Як повідомлялось раніше, вночі з 25 на 26 листопада відбулося засідання РНБО, під час якого Рада одноголосно закликала Президента запровадити воєнний стан в Україні на 60 діб.

Порошенко ж запропонував Верховній Раді розглянути на позачерговому засіданні в понеділок відповідне рішення.

Згодом глава держави заявив, що пропонуватиме депутатам запровадити воєнний стан в Україні тривалістю 30 днів.

Після цього Верховна Рада таки проголосували за введення 30-денного воєнного стану на частині територій України. Йдеться про десять областей вздовж російського кордону, придністровської ділянки україно-молдовського кордону і вздовж узбережжя Чорного та Азовського морів.

28 листопада офіційне видання Верховної Ради «Голос України» опублікувало указ Президента Про введення воєнного стану в Україні. Відтак, режим офіційно набув чинності.

Loading...