Новини » Регіони 29 листопада, 2018, 11:36
В Івано-Франківську провели обшуки на комунальному підприємстві, яке підозрюють у розстраті

В Івано-Франківську поліцейські провели обшук на комунальному підприємстві «Муніципальна інвестиційна управляюча компанія» з метою вилучення документів. Слідчі припускають, що підприємство могло розтратити з бюджетних коштів 100 тис. гривень при виконанні робіт з утеплення житлових будинків.

 Про це сьогодні, 29 листопада, повідомив власкор IA ZIK з посиланням на прес-службу підприємства.

Аби перевірити своє припущення слідчим не вистачило часу дії ухвали про доступ до речей і документів. Ухвала діяла до 7 листопада, однак вперше слідчий управління Нацполіції завітав до КП «МІУК» лише наступного дня.

З огляду на те, що строк дії ухвали закінчився, а точних реквізитів та переліку затребуваних документів представники поліції не знали, довелося проводити обшук, який розпочався 23 листопада.

Під час тривалої слідчої дії в архіві підприємства були знайдені та вилучені всі необхідні документи.

На комунальному підприємстві зазначають, що воно повністю відкрите до співпраці з усіма перевіряючими, контролюючими та правоохоронними органами, які, в свою чергу, мають діяти виключно в межах та спосіб, визначений законами України. А вся кошторисна документації, включно з актами виконаних робіт та переліком використаних матеріалів ще з 2012 року розміщена і далі розміщується у відкритому доступі на сайті та може бути отримана будь-ким без жодних судових ухвал чи обшуків.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-18 08:06 :40