Новини » Львів 29 листопада, 2018, 16:25
Передумали: перевізники Львова пристали на пропозицію мерії щодо тарифів і пенсіонерів
Фото: Микола Тис/ZIK
Фото: Микола Тис/ZIK

Приватні перевізники Львова заявили, що готові відновити безкоштовний проїзд для пенсіонерів у разі підвищення вартості проїзду до 7-8 грн. За це їм передбачили в бюджеті компенсацію 61 млн грн.

Про це повідомила прес-служба Асоціації перевізників Львівщини.

«Враховуючи аргументи Львівської міської ради, приватні автопідприємства, які обслуговують міські автобусні маршрути, прийняли рішення: при перегляді тарифу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування до розміру 8-7 гривень за одну поїздку готові відновити безкоштовний проїзд для пенсіонерів», – йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, раніше перевізники та чиновники Львівської міської ради не змогли порозумітися та напрацювати спільну позицію щодо нового тарифу на проїзд в міських автобусах.

Міська влада виставляла вимогу: підвищення тарифу до 8 грн на проїзд лише за умови відновлення безкоштовного перевезення пенсіонерів.

27 листопада у Львові відбулися громадські слухання щодо зміни тарифу на проїзд у громадському транспорті. Попри те, що більшість виступаючих скаржилися на якість перевезень та були проти здорожчання проїзду, рішення про недопущення підвищення тарифу не підтримали – адже більшістю у залі були водії, які прийшли з перевізниками.

На слуханнях львівські перевізники відмовились провести тримісячний контроль перевезень.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-26 09:13 :17