Новини » Львів

На Львівщині є військовий резерв, який готовий прибути своєчасно

Як відомо, на Львівщині не ввели воєнного стану, тому для мешканців Львівської області нічого не зміниться. Проте, військові комісаріати, як і ЗСУ, переведені у повну бойову готовність.

Про це повідомив прес-секретар Львівського обласного військового комісаріату Роман Поронюк.

«Військові комісаріати, як і Збройні сили України, переведені у повну бойову готовність. Тобто, військкомати працюють у посиленому режимі і готові у будь-який момент виконувати завдання. Щодо резервістів, то зараз ми уточнюємо дані. Для прикладу, телефонуємо резервісту, перевіряємо чи у нього діє цей номер, чи він досі підлягає призову, словом, уточнюємо все необхідне», – розповів Поронюк.

Крім того, він наголосив, що робота стосовно резервістів проводиться систематично. Наприклад, буквально минулого тижня військкомат розмістив інформацію, що з Львівщини протягом року близько двох тисяч мешканців брали участь у зборах оперативного резерву першої черги.

«Тобто у нас є резерв, який своєчасно готовий прибути. Крім того, коли тільки починали говорити про воєнний стан, то до працівників військових комісаріатів телефонували багато резервістів та інших демобілізованих, які питали чи вже є необхідність іти до військкомату або ж їхати в частину. Це підтверджує, що у нас справді багато патріотів», – зазначив прес-секретар.

Loading...