Новини » Суспільство

Андрій Онишко: Хоч я був бідним, ніколи не відчував себе таким

ZIK

Андрієві Онишку – 26 років. За професією хлопець геодезист, але жодного дня у цій сфері не працював. Він ведучий розважальних заходів, а у вільний час, ось уже три роки, допомагає дітям із сиротинців.

Про це йдеться в програмі «Добрий ZIK» на телеканалі ZIK.

«Я вважаю, що моє покликання – робота з дітьми. Коли займаюся з ними, то відчуваю себе по-справжньому щасливим», – каже Андрій Онишко.

В дитинстві Андрій сам відчув брак уваги. Його батько помер ще коли хлопчик був маленьким. Тому мати тяжко трудилася, аби заробити хоча б на базові потреби для себе і сина. Допомагали сім’ї дідусь та сусіди.

«Одягом, іграшками з нами ділилися небайдужі люди. Та я побував у дуже незручних ситуаціях, коли бабуся просила дітей дати мені на ровері покататися, бо я сирота. Хоч я жив бідно, та ніколи не відчував себе таким. Я на власному прикладі переконався, що дитину такою роблять люди, які дивляться збоку», – певний Онишко.

Три роки тому хлопець вперше пішов у Львівський ліцей «Просвіта», де навчаються та живуть соціально незахищені діти.

«До нас постійно приходив Андрій. Нас його активність аж дивувала. Якось він написав статут приблизно на вісім сторінок для вихователів про те, як треба ставитися до дітей, описав систему відносин, покарань, заохочень. Він просто горить цією темою», – ділиться директор ліцею «Просвіта» Андрій Закалюк.

«Андрій – унікальна людина. Я ще не бачила, щоб хтось себе безкорисливо так віддавав дітям», – додає заступниця директора з навчально-виховної роботи Жанна Харчун.

У майбутньому Андрій хоче заснувати будинок сімейного типу і повністю присвятити дітям своє життя.

«Головне моє захоплення – це діти. Мені дійсно цікаво розібратися в освітніх технологіях, вихованні, стосунках між людьми», – говорить Андрій Онишко.

За те, що хлопець весь вільний час присвячує дітям, він став героєм проекту  «Добрий ZIK», який подарував йому політ на літаку.

До слова, раніше у програмі йшлося про молоду танцівницю у інвалідному візку.Loading...