Новини » Київ 28 листопада, 2018, 10:10
У Києві на станції «Осокорки» закінчили частину муралу, присвячену тваринам з Червоної книги
segodnya.ua
segodnya.ua

На стінах станції метро «Осокорки» в Києві триває створення грандіозного муралу. Вночі у вівторок, 27 листопада, була домальована та частина картини, на якій зображені червонокнижні тварини. Ця картина залишалася недомальованою кілька тижнів.

Про це повідомляє «Сегодня».

Так, художник додав нові деталі. Зокрема, з’явилася птах на сухому дереві і герб України біля карпатського ведмедя. Були дописані і бічні частини станції, там з’явилися квіткові орнаменти.

Мурал дописують щоночі. Як відомо, вісім іноземних художників створюють кожен по одній частині муралу, на який зображують своє бачення того, що відбувається в Україні. Картина третього художника Kraser з Іспанії присвячена тваринам і рослинам з Червоної книги України. Художник вибрав звірів, що мешкають як на заході країни, так і на сході.

segodnya.ua
segodnya.ua

Крім ведмедя, художник зобразив Львівську ратушу, лисицю-корсака, яка мешкає на сході країни. На тулуб лисиці майстер зобразив зруйновану вежу Донецького аеропорту.

За словами куратора проекту Гео Лерос, мистецтво об’єднало Схід і Захід України. Так, центральної фрескою став портрет легендарного українського актора Богдана Ступки. З одного боку портрета намальовані Карпати, а з іншого – донецькі терикони.

Нагадаємо, Окружний адміністративний суд виключив лося європейського із Червоної книги України і дозволив полювання на нього. Суд розглянув у порядку письмового провадження адміністративну справу про заборону полювання на лося.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-24 01:01 :32