Новини » Спорт 28 листопада, 2018, 13:59
Стаднік про погрози з боку Савлохова: «Я тебя уничтожу как спортсмена»
ZIK
ZIK

Призер Олімпійських ігор-2008 року Андрій Стаднік розкритикував діяльність головного тренера збірної України з боротьби Руслана Савлохова. За його словами, той «зіштовхує спортсменів лобами» та намагається не пропускати на міжнародні турніри справді талановитих єдиноборців.

Таку думку висловив призер Олімпійських ігор-2008 Андрій Стаднік в ефірі хард-ток-шоу «DROZDOV» на телеканалі ZIK

Коментуючи чутки про те, що нинішній головний тренер збірної України з боротьби Руслан Савлохов міг бути причетним до організації «тітушок» на Антимайдан, він наголосив: шлейф «Партії регіонів» у боротьбі був присутній.

«Я не можу тут чітко щось говорити, та однозначно, тоді це була правляча партія, у нас була співпраця. Президентом Асоціації боротьби був Ельбрус Тадеєв, він – із цієї політсили. Однак, про нього можу сказати лише хороше, бо він – спортсмен високого рівня», – зазначив Стаднік.

Однак, за його словами, на той момент Асоціацією керував не Тадеєв, а нинішній головний тренер збірної України з боротьби Руслан Савлохов.

«Саме він створював усі схеми, переходи, зв’язки, всі трансфери в Україну і звідси. Я не знаю, скільки йому платили за це чи скільки він давав коштів за тих, кого привозив, і чи взагалі це купувалось, однак таке було», – наголосив Стаднік.

Водночас спортсмен зазначив: у боротьбі останній російський трансфер в Україну був в 2010 році, адже згодом почалась Революція Гідності, тож народу таке «уже набридло».

«Та він сильний менеджер, це такий його хліб. Однак, спортсмени цього не розуміють – їх просто зіштовхують лобами. Наприклад, якщо говорити по моєму питанні, то я є тренером своєї дружини (Марія Стаднік – триразова Олімпійська призерка від Азербайджану, – ZIK), ще одна моя вихованка – призерка Чемпіонату світу, сам ж я виконав норматив заслуженого тренера України», – розповів Стаднік.

Та, за його словами, якщо тренер «виводить» спортсмена іншої країни, то й мусить «одягнути майку цієї держави». Тож Савлохов вирішив цим скористатись.

«Якщо я виводжу свою дружину, то мушу одягти майку Азербайджану, хоча й маю український паспорт. Так само бачимо, коли виступають наші товариші у боксі, беруть одяг з символікою американських чи німецьких клубів. У спорті є така відмінність. Та коли я вийшов, він мене сфотографував і розпіарив це, розкрутив інтриги», – обурювався Стаднік.

При цьому він наголосив: не розуміє такої поведінки, адже не претендує на посаду Савлохова.

«Він не «рулить» процесами в Асоціації, однак має якийсь вплив. Там є люди, які із ним товаришують. Та найгірше, що він «рулить» збірною – тими людьми, які тренуються», – зауважив олімпійський призер.

Відтак, за його словами, дійшло до того, що Савлохов не пропускає на міжнародні турніри справді заслужених та талановитих спортсменів, при цьому це ніяк навіть не коментуючи.  

Нагадаємо, раніше Андрій Стаднік  звинуватив Руслана Савлохова в тому, що той створив власну монархію у збірній України з вільної боротьби.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-20 05:21 :11