Новини » Економіка

«Не на зарплати керівництву»: Президент заявив про спрямування 500 млн грн для «Укрпошти»

ZIK

«Укрпошті» виділять півмільярда гривень для того, щоб не було звільнень листонош, скорочення сільських відділень пошти та підвищення тарифів на доставку пенсій.

Про це Президент України Петро Порошенко, який нині перебуває з робочим візитом у Чернігівській області, повідомив під час прес-конференції.

Трансляцію веде телеканал ZIK.

Очільник держави звернув увагу на проблему щодо закриття відділень «Укрпошти». Петро Порошенко нагадав про президентську ініціативу виділити 500 млн грн «Укрпошті» для компенсації збитків.

«Не на те, щоб вони собі зарплати підвищували, не керівництву, а забезпечити захист листонош, яких ви намагаєтеся вичавити із «Укрпошти». Ні, ми цього не дозволимо», – заявив Президент та наголосив, що ті, хто не виконуватимуть відповідних доручень, стануть «у чергу безробітних».

Петро Порошенко наголосив, що дасть вказівку, щоб відновити листонош на роботі та відновити роботу відділень «Укрпошти», оскільки, акцентував він, ідеться про зв’язок людей похилого віку зі світом. З його слів, кошти замість інших видатків скерували до «Укрпошти» для того, щоб не було звільнень листонош і щоб вони отримували належну зарплату, щоб не закривали відділень у селах і щоб не підвищували тарифи на доставку пенсій пенсіонерам.

Як повідомляли, Національна спілка журналістів України, профільні медіа-об’єднання Українська асоціація медіа бізнесу та Асоціація «Незалежні регіональні видавці України», а також колективи друкованих ЗМІ України вимагають звільнення Ігоря Смілянського з посади генерального директора ПАТ «Укрпошта».

Раніше керівництво «Укрпошти» пообіцяло Президентові України Петру Порошенку, що не скорочуватиме сільські відділення.

Кабінет Міністрів України доручив Держаудитслужбі перевірити тарифи «Укрпошти» на доставку пенсій.

Гендиректор ПАТ «Укрпошта» Ігор Смілянський заяляв, що компанія підготувала антикризовий план. Ідеться про те, що «Укрпошта» оптимізує мережу в селах, з 1 січня 2019 року не доставлятиме пенсії, закриє 5-7 тис. стаціонарних відділень, звільнить частину персоналу.Loading...