Ляшко до Тимошенко під час голосування за воєнний стан: Відступати нікуди

Під час голосування за воєнний стан Олег Ляшко переконав Юлію Тимошенко продовжити блокування трибуни. При цьому лідер радикалів дорікнув, що «коли вирішується доля країни» очільниця «Батьківщини» пропонувала відступити.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомило видання «Київ сьогодні».

 

Журналісти розповіли, як на один із стрімів, які депутати робили з-під парламентської трибуни в момент жвавої дискусії щодо голосування за воєнний стан, потрапив уривок розмови нардепів Олега Ляшка та Юлії Тимошенко. Лідерка «Батьківщини» пропонувала відмовитись від спільних вимог про перерву і консультації із Президентом.

«Ми не можемо не провести консультацій із Президентом, ми наполягаємо, щоб ці консультації були проведені, тому що вирішується доля мільйонів людей, доля країни. Відступати немає куди. Юлю, ти пропонуєш відступити?», – дорікнув їй Ляшко.

«Ні», – одразу погодилась Тимошенко.

«Так стійте!», – відрубав Ляшко, після чого блокування трибуни продовжилось».

Як повідомялось раніше, вночі з 25 на 26 листопада відбулося засідання РНБО, під час якого Рада одноголосно закликала президента запровадити на 60 діб воєнний стан в Україні.

Читайте також: Тимошенко, яка зараз критикує Порошенка, у 2014 році вимагала здатись Росії, – журналіст

Президент Петро Порошенко запропонував Верховній Раді розглянути на позачерговому засіданні в понеділок рішення про запровадження воєнного стану в Україні.

Згодом Порошенко заявив, що пропонуватиме ВРУ запровадити воєнний стан в Україні тривалістю 30 днів.

Після цього Верховна Рада таки проголосували за введення 30-денного воєнного стану на частині територій України. Йдеться про десять областей вздовж російського кордону, придністровської ділянки україно-молдовського кордону і вздовж узбережжя Чорного та Азовського морів.Loading...