Новини » Суспільство 28 листопада, 2018, 13:20 блоги
Інопланетяни серед нас, і головне – стерегтись їх «космічної» інформації
Роман Онишкевич
журналіст, поет

А вам ніколи не здавалося, що поміж нас живуть інопланетяни? Вони є у кожному селі, у кожному будинку, у кожному трамваї-тролейбусі, а Facebook взагалі зробили своїм віртуальним офісом.

Кажу серйозно, будучи тверезим, як святий Симеон Стовпник на своєму слупі. Ну судіть самі: є собі інопланетянин; судячи з його розмов чи писань, множення-ділення не мав би знати, а в читанні книжок зупинився десь на «Рукавичці». Але той інопланетянин володіє ТА-А-А-КО-ОЮ інформацією, що нам, смертним, і не снилося.

Він достеменно в курсі, скільки лямів Бєня вклав у кампанію Юлі. Він, курва, до копійки знає, скільки Ахметов відкатує Порошенку за Ротердам+. Він, зараза, дослівно може передати розмову Путіна з Трампом і на зубі поклястися, скільки разів за ніч якийсь умовний Іво Бобул ще здатен відпестити свою чергову приспанку. Про те, як розбити московську вражину інопланетяни знали ще чотири роки тому. А знання, як має грати футбольна збірна, очевидячки, всмоктали з материнським молоком.

От звідки, питається, у звичайних людей можуть бути такі знання, якби не інформація з Космосу. Тому моя версія не така вже й фантастична. Бо ж якщо інопланетяни не є інопланетянами, то хоч один з них, хоч би раз таки проговорився з п’яну чи дурі, де він бере такий «огром тайн і сєкрєтів». При чому не йдеться про якісь невпевнені «я припускаю», «я так думаю» чи «можливо». Він знає точно!

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-27 00:02 :58