Новини » Події Читать эту новость на русском

Голова ДАБІ спростував заяви про відсутність у нього вищої освіти

Голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України Олексій Кудрявцев спростував заяви, що у нього немає вищої освіти. При цьому він надав документальні підтвердження – копії дипломів.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

У повідомленні зазначається, що на момент призначення на посаду головою Держархбудінспекції згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 26 червня 2015 року № 632-р Кудрявцев мав диплом Київського міжнародного університету цивільної авіації за напрямком підготовки «Менеджмент» (бакалавр з менеджменту), а також – Національного університету «Одеська юридична академія» за спеціальністю «Правознавство» (спеціаліст юрист). Про що додаються фотокопії зазначених дипломів.

<nbsp;>
;>
<nbsp;>
;>
<nbsp;>
;>

Також у коментарі прес-служби скандал навколо легітимності освіти очільника відомства пов’язують з його антикорупційною діяльністю у будівельній сфері та розцінюють як частину замовної інформаційної кампанії проти Кудрявцева.

«Подібні інформаційні атаки проти керівника ДАБІ ведуться вже не перший день і пов’язані виключно із реальною боротьбою проти корупційних схем в системі держархбудконтролю, що створювались роками» – йдеться у повідомленні.

У прес-службі додають, що розпочаті реформи будуть продовжені – у відповідності до завдань, поставлених Президентом України, Прем’єр-міністром України та Віце-прем’єр-міністром – міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та окресленого курсу на зміцнення національної економіки.

Крім того, у Держархбудінспекції нагадали, що впродовж останніх років ДАБІ провела суттєву роботу для забезпечення належного розвитку будівельної галузі України. Зокрема, здійснено децентралізацію функцій держархбудконтролю, реформовано дозвільну систему та спрощено процедури для приватного будівництва, розвитку малого та середнього бізнесу, запроваджено електронні сервіси у будівництві.

За їхніми словами, підтвердженням ефективності реалізованих реформ є покращення позиції України в рейтингу Світового банку Doing Business за показником «Отримання дозволу на будівництво» – за два роки Україна піднялась на 110 позицій та посіла у 2018 році 30-те місце.

Як повідомлялось раніше, у ЗМІ з’явилась інформація, що, вступаючи на посаду, Голова ДАБІ Олексій Кудрявцев надав підроблені документи. При цьому журналісти звернулись до Технічного університету Молдови, де їм повідомили, що чиновник не навчався в цьому закладі не навчався і диплом на його ім’я не видавали.

Loading...