Новини » Події Читать эту новость на русском

Диплом глави Держбудінспекції підроблений, – НАДС

Олексій Кудрявцев

Голова Державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ) Олексій Кудрявцев надав підроблені документи, вступаючи на посаду. Про це свідчать документи, отримані Національним агентством з питань державної служби (НАДС).

Про це повідомляє «Новое время».

У відповіді на запит ректор Технічного університету Молдови зазначив, що у визначений період Олексій Кудрявцев в цьому закладі не навчався і диплом на його ім’я не видавали.

Відзначимо, що Олексій Кудрявцев займає посаду голови Державної архітектурно-будівельної інспекції з 26 червня 2015 згідно з розпорядженням Кабінету міністрів України № 632-р від 26 червня 2015 року. Для виконання обов’язків керівника центрального органу виконавчої влади (яким є ДАБІ) Закон України «Про державну службу» вимагає наявність вищої освіти не нижче рівня магістра.

В офіційній біографії Кудрявцева на сайті ДАБІ не вказано ні період, ні місце отримання вищої освіти. Зазначено лише, що Кудрявцев отримав вищу освіту за спеціальностями менеджмент, правознавство та будівництво.

<nbsp;>
;>

Будь-які відомості також відсутні в повідомленнях про захист дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата наук. Кандидатську дисертацію на тему Адміністративно-правове забезпечення діяльності Державної архітектурно-будівельної інспекції в Україні Кудрявцев захистив в листопаді 2017 року в Науково-дослідному інституті публічного права. Однак в особовій картці здобувача Кудрявцева інформація про вищу освіту також відсутня.

Раніше, 21 листопада, Кабінет міністрів України ініціював службову перевірку щодо правдивості наданих Олексієм Кудрявцевим документів під час перебування на посаді голови Державної архітектурно-будівельної інспекції. Провести перевірку доручили НАДС спільно з Міністерством внутрішніх справ і Міносвіти.

Нагадаємо, 15 листопада прокуратура разом з СБУ затримала голову Херсонської ДАБІ Сергія Циклінського. Чиновник разом з подільниками вимагали та отримали $ 4,5 тис. за узгодження будівельної документації.

Loading...