Новини » Політика 28 листопада, 2018, 16:59
Денисова вимагає від Росії надати офіційні документи щодо стану здоров’я Сенцова та Балуха
Володимир Балух. Фото: krymr.com
Володимир Балух. Фото: krymr.com

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денисова звернулась до російської сторони з вимогою надати офіційні документи про стан здоров’я українських політв’язнів Олега Сенцова та Володимира Балуха.

Про це вона написала у Facebook.

«Звернулася до радника президента Російської Федерації, голови ради при президентові Російської Федерації з розвитку громадянського суспільства і прав людини Михайла Федотова та Уповноваженого з прав людини в Російській Федерації Тетяни Москалькової з вимогою надати офіційні документи про дійсний стан здоров’я Олега Сенцова та Володимира Балуха», – написала вона.

Омбудсмен поскаржилась, що до неї постійно надходить «тривожна інформація» щодо стану здоров’я Балуха та Сенцова, однак від російської сторони чує лише повідомлення про їхній «стабільний стан».

«Права Романа Сущенка, Станіслава Клиха, Павла Гриба та всіх інших наших політв’язнів також порушуються. Я закликала Тетяну Москалькову та Михайла Федотова вжити заходів, спрямованих на відновлення порушених прав наших громадян, зокрема права на належні умови утримання та отримання медичної допомоги, права на листування, захист і справедливий суд», – написала Денисова.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 07:46 :44