Новини » Події Читать эту новость на русском

В Міноборони України почав працювати стратегічний радник зі США

Фото: Міноборони України

Сьогодні, 27 листопада, у Києві, Міністр оборони України Степан Полторак провів зустріч із Послом Сполучених Штатів Америки в Україні пані Марі Йованович та новопризначеним стратегічним радником від Сполучених Штатів Америки паном Кітом Дейтоном.

Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

Під час зустрічі пані Марі Йованович представила стратегічного радника від Сполучених Штатів Америки пана Кіта Дейтона, який розпочинає роботу в Міністерстві оборони України та Генеральному штабі ЗС України.

«Я обізнаний з культурою Вашої країни та викликами, які стоять перед нею на шляху до впровадження принципів та стандартів Альянсу. І допомагатиму Вам в цьому. Я буду дуже відданий справі та прагну знайти саме українське рішення для впровадження цих норм. Я тут і буду тут з Вами, щоб розуміти та почути, що потрібно Вам шляхом проведення постійних зустрічей, консультацій, налагодження діалогу та після аналізу ситуації», – зазначив він.

Варто додати, що новопризначений іноземний радник Кіт Дейтон має досвід роботи в регіоні. Він також є директором Європейського центру дослідження проблем безпеки Джорджа С. Маршалла.

В рамках зустрічі сторони обговорили питання упровадження принципових проектів оборонної реформи в Україні, зокрема заходи, які проводяться в оборонному відомстві у зв’язку із прийняттям Закону України «Про національну безпеку», впровадження цивільного контролю у Міноборони, посилення прозорості закупівель з метою унеможливлення зловживань у цій сфері, реформування військової освіти, проведення оборонного огляду та реформи управління Збройними Силами України.

 

Loading...