Новини » Події Читать эту новость на русском

Страйк «євробляхарів»: на кордоні з Польщею відновлено рух на ПП Рава-Руська і Шегині

Заблокований рух на ПП Шегині. Фото: facebook.com/igor.zinkevych

На українсько-польському кордоні на ПП Рава-Руська поліція, прикордонники та громадяни тимчасово розблокували проїзд транспортних засобів.

Про це повідомила речниця патрульної поліції Львівщини Катерина Рибій.

«На ПП Рава-Руська поліція, прикордонники та проїжджаючі громадяни тимчасово розблокували дорогу, зробили випуск усіх транспортних засобів з ПП та великий запуск тірів та інших транспортних засобів на ПП», – зазначила Катерина Рибій.

Вона додала, що ситуація на ПП Рава-Руська була непростою, оскільки протестувальники цілу ніч блокували проїзд і пропускали раз на годину один автобус та транспортні засоби.

Речниця патрульної поліції Львівщини також повідомила про ситуацію на інших пропускних пунктах на українсько-польському кордоні.

«На ПП Шегині у чергах очікують 200 тірів, 100 легкових авто. Мітингувальники пропускають один легковий транспортний засіб на годину. На ПП Краковець скупчилося 250 тірів та сім автобусів. Тут пропускають лише один автобус на годину, а легкові та тіри не їдуть», – підкреслила Катерина Рибій.

Водночас депутат ЛМР Ігор Зінкевич у Facebook повідомив, що близько 9:10 рух на ПП Шегині розблоковано та опублікував відповідне фото.

 

 

Нагадаємо, 26 листопада, через страйк «євробляхарів» на кордоні з Польщею скупчилися у чергах сотні автомобілів.

Loading...