Новини » Спорт 27 листопада, 2018, 11:49
Огляд матчів 16-го туру першості України з футболу серед команд U-21
У матчі лідерів першості України з футболу серед команд U-21 «Олександрія» обіграла «Динамо» / upl.ua

Багато сенсацій та турнірних переміщень приніс черговий, 16-й тур молодіжної першості України з футболу серед команд U-21 сезону-18/19.

Один лідер програв іншому, поступилися й дві команди з чільної четвірки, у підсумку на третє місце злетів донецький «Шахтар», повідомляє upl.ua.

«ШАХТАР» – «ЛЬВІВ» – 1:0

Для цього «гірникам» вистачило й мінімальної перемоги, хоча за повної переваги вони змогли забити лише на 66-й. Подачу з флангу головою точно спрямував у ворота півзахисник Топалов. Донеччани видряпалися на третю сходинку й стали чекати, чим скінчаться матчі конкурентів.

«КАРПАТИ» – «ДЕСНА» – 1:2

Перший програв наступного ж дня, та ще й так гучно: аутсайдерові, на своєму полі, причому для суперника то була лише перша перемога в турнірі. Рахунок, щоправда, відкрили господарі, дебютний гол за молодіжку галичан провів колумбієць Бедоя, та по перерві гості двічі покарали «Карпати» за помилки. «Шахтар» вдихнув і перевів подих.

«МАРІУПОЛЬ» – «ВОРСКЛА» – 3:2

Замість того, щоб виграти і збільшити перевагу над приазовцями до шести очок, «ворскляни» поступилися й дозволили супернику наздогнати й обійти себе в таблиці. Хоча у рахунку вони вели, відповівши на гол Горбунова ударами Козиренка й Мисика з пенальті. Та по перерві двічі протягом двох хвилин пропустили й залишилися ні з чим.

«ЧОРНОМОРЕЦЬ» – «АРСЕНАЛ» – 3:1

«Каноніри» з усієї сили намагалися відстояти своє третє місце в таблиці, звели до нічиєї перший тайм, відповівши на гол Тітаєвського влучним ударом Янакова з пенальті. Та по перерві не вслідкували за Вєлєвим, а в компенсовані хвилини Хомутов поставив крапку.

«ОЛІМПІК» – «ЗОРЯ» – 3:2

За словами керманича луганців Володимира Микитина, діями своїх в атаці він залишився задоволений. А ось оборона тричі тренера підвела, причому всі голи було забито після стандартів. Відзначимо забиті м’ячі оборонців Снурніцина («Олімпік») і Сухаря («Зоря»), котрі щойно повернулися зі збірної України U-20.

«ОЛЕКСАНДРІЯ» – «ДИНАМО» – 1:0

Для повного щастя «Шахтареві» не вистачало в цьому турі втрати очок командами, які поки що випереджають його у таблиці. І вона сталася, причому схибило саме «Динамо». На 27-й Гліб Бухал забив киянам з пенальті, за хвилину Олександр Романчук залишив їх у меншості, отримавши другу жовту (до речі, саме він і «привіз» 11-метровий). Таким чином «Динамо» програє олександрійцям вже другу дуель і поточному чемпіонаті (перша у Чапаївці завершилася із рахунком 1:2).