Новини » Світ

НАТО наступного тижня проведе зустріч міністерського рівня з Україною та Грузією, – Столтенберг

НАТО

Союзники по НАТО мають намір обговорити ситуацію, що складається в регіоні Чорного моря, з важливими партнерами, якими є Україна і Грузія. Відповідна зустріч міністерського рівня відбудеться на наступному тижні.

Про це у понеділок під час прес-конференції за підсумками засідання Комісії НАТО-Україна у Брюсселі заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, відповідаючи на запитання кореспондента Укрінформу.

«НАТО збільшило власну присутність у регіоні Чорного моря на суші, а також шляхом повітряного патрулювання над чорноморським регіоном. Ми маємо також регулярну присутність у Чорному морі спроможностей НАТО. У нас в цьому регіоні знаходяться три країни НАТО – Румунія, Туреччина та Болгарія, а також ми маємо дуже близьких партнерів, Україну і Грузію. Ми зустрінемося з ними наступного тижня на міністерському рівні за участю міністра закордонних справ Клімкіна. Він приїде до НАТО, і ми будемо разом з ним, а також із Грузією, обговорювати питання безпеки у цьому регіоні Чорного моря», – сказав генеральний секретар НАТО.Loading...