Новини » Регіони Читать эту новость на русском

Геннадій Москаль розпорядився забезпечити повернення «євроблях», що застрягли в ЄС

Автомобіль з іноземною реєстрацією. Фото: Марієнко Андрій/УНІАН

Голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль підписав розпорядження «Про забезпечення повернення громадян України на територію України», яке стосується пересічників, котрі виїхали за межі України до вступу закону про легалізацію автомобілів з іноземною реєстрацією в законну силу.

Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті голови ОДА.

Як ідеться в документі: «Територіальним органам Державної прикордонної служби, головному управлінню Державної фіскальної служби у Закарпатській області забезпечити можливість повернення громадян України, які виїхали за межі України на транспортних засобах іноземної реєстрації, до набрання чинності Закону України від 23 листопада 2018 року №2612-VIII «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України».

Нагадаємо, у неділю мітингувальники під стінами ОДА розпочали акцію: звезли з десяток шин та почали палити їх. Акція продовжилася і вчора. А вже після зустрічі керівництва ОДА з пересічниками Геннадій Москаль пообіцяв підключитися до розв’язання питання з «євробляхами», що виникли після вступу в дію законодавчих змін. Однак повністю проблему може вирішити тільки Верховна Рада шляхом внесення змін у вже діючий закон.

Loading...