Новини » Політика 26 листопада, 2018, 19:35
Верховна Рада України підтримала Указ Президента про воєнний стан
ZIK
ZIK

Після виступу Президента народні депутати України проголосували за введення воєнного стану на частині територій України.

"За" дане рішення проголосували 276 депутатів. Перед голосування Президент України повідомив про те, що вніс змінений проект закону про впровадження  воєнного стану.

«Я вніс новий проект указу, в якому термін дії воєнного стану буде скорочений до 30 діб»,– заявив Петро Порошенко.

Він додав, що указ зареєстрований у ВРУ, офіційно внесений на заміну і при голосуванні депутати будуть голосувати саме за нього.

Порошенко заявив, що воєнний стан буде введено в окремих областях України.

«Які знаходяться вздовж російського кордону, вздовж придністровської ділянки україно-молдовського кордону і вздовж узбережжя Чорного і Азовського морів. Саме там, де може бути нанесено удар»,– заявив Порошенко і зачитав перелік областей, де буде введено воєнний стан.

«Це є Вінницька, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Чернігівська, Херсонська області та внутрішні води Керченської акваторії»,– заявив Петро Порошенко.

Крім того, у списку є Донецька та Запорізька області.

Нагадаємо, Президент Петро Порошенко підписав указ №390/2018, який передбачає введення в дію рішення Ради національної безпеки і оборони щодо запровадження в Україні воєнного стану. Додамо, з’явився текст указу Президента України Петра Порошенка про воєнний стан.

Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки й оборони підтримав запровадження воєнного стану в Україні до 25 січня.

Сьогодні, 26 листопада, ВРУ зібралась на позачергове засідання щодо запровадження воєнного стану. Президент України Петро Порошенко заявив, що пропонуватиме ВРУ запровадити воєнний стан в Україні тривалістю 30 днів.

Читайте також: Президент пояснив, чи означатиме воєнний стан мобілізацію

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-01 04:37 :26