Новини » Політика 26 листопада, 2018, 22:55
Чубаров вимагає скасувати вільну економічну зону в Криму
ZIK
ZIK

Якнайшвидше РНБО має затвердити покроковий план дій, спрямований не тільки на відсіч новим агресивним діям Росії, але й на те, щоб сприяти деокупації Криму та інших окупованих територій України. Уряд країни має негайно надати до ВРУ проект закону про скасування вільної економічної зони в Криму.

На цьому під час позачергової сесії ВРУ, де розглядають питання введення воєнного стану в Україні, наголосив голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України Рефат Чубаров.

Трансляцію веде телеканал ZIK.

Рефат Чубаров наголосив, що захоплення українських моряків є не просто черговим актом збройної агресії РФ проти України, але і свідченням того, що Росія діє на знищення української державності.

Він додав: якщо народні депутати не зможуть відповісти очікуванням і вимогам суспільства, народ змете їх з історії і ніколи не пробачить того, що вони не змогли зберегти Україну.

Голова Меджлісу кримськотатарського народу вважає, що введення воєнного стану недостатньо для того, щоби повернути Крим і Донбас.

«Лише введення воєнного стану є недостатнім. Якнайшвидше РНБО має затвердити покроковий план дій, спрямований не тільки на відсіч новим агресивним діям Росії, але й на те, щоб сприяти деокупації Криму та інших окупованих територій України. Уряд країни має негайно надати до ВРУ проект закону про скасування вільної економічної зони в Криму.

При цьому єдиною формулою нашої взаємодії з міжнародними партнерами повинне виступати відновлення територіальної цілісності України в її міжнародно визнаних кордонах, включно з АР Крим та містом Севастополь», – підкреслив Рефат Чубаров і наголосив, що новий акт агресії Росії має стати початком деокупації Криму.

Нагадаємо, сьогодні, 26 листопада, ВРУ зібралась на позачергове засідання щодо запровадження воєнного стану. Президент України Петро Порошенко заявив, що пропонуватиме ВРУ запровадити воєнний стан в Україні тривалістю 30 днів.

Верховна Рада України підтримала Указ Президента про воєнний стан.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-17 03:38 :06