Новини » Світ 25 листопада, 2018, 12:30
Грібаускайте озвучила чотири сценарії Brexit

Події навколо виходу Великої Британії з Європейського Союзу можуть розгорнутися за щонайменше чотирма сценаріями.

Таку думку висловила президент Литви Даля Грібаускайте у неділю перед початком надзвичайного саміту ЄС, який має розглянути Угоду та Політичну декларацію щодо Brexit, – повідомляє Укрінформ.

«Я не думаю, що ми дуже щасливі. Так, сьогодні ми представимо угоду щодо Brexit, але в цьому немає нічого доброго, тому що це вихід із Європейського Союзу. Процес обіцяє бути тривалим, починаючи від сьогодні і закінчуючи останніми хвилинами перехідного періоду, коли остаточний вихід відбудеться. Я нарахувала, щонайменше, чотири можливі сценарії. Наприклад, може бути перегляд результатів голосування, можуть бути нові вибори, може бути запит щодо продовження переговорів... Наша позиція – ми хотіли б бачити визначеність, щоб усе вирішилося якнайшвидше», – зауважила президент Литви.

Відповідаючи на запитання преси про погрози від британського парламенту заблокувати угоду щодо Brexit, Грібаускайте сказала: «Я не думаю, що розлучення може бути добрим. Нічого доброго не відбувається для жодної із сторін. Але ми проводимо переговори не з британським парламентом, ми проводимо переговори поміж собою. Ми розглянемо угоду, і це буде справа Великої Британії, що робити далі».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-18 19:51 :39