Новини » Політика 24 листопада, 2018, 4:30
Бужанський до Іллі Киви: Ви пропонуєте стратити Авакова?
ZIK
ZIK

В Україні потрібно повернути смертну кару для чиновників. Якщо треба покласти край корупціонерам, то я готовий сам виконати вирок Арсену Авакову.

Про це в ефірі програми «Народ проти» на телеканалі ZIK заявив голова Соціалістичної партії України, радник міністра внутрішніх справ України Ілля Кива.

«Для наведення порядку в країні потрібна жорстка дисципліна, неможливість уникнути покарання і повернути смертну кару для державних чиновників», – наголосив радник міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова.

У відповідь блогер Макс Бужанський запитав, чи Кива пропонує стратити міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

«Я чув недавно була одна історія. Один чиновник, який очолює міністерство, виявився зв’язаний із аферою щодо придбання рюкзаків для Нацгвардії. Я правильно зрозумів, що ви пропонує стратити Арсена Борисовича Авакова?» – запитав блогер.

На що Кива відповів, що особисто готовий привести вирок у виконання.

«Ви правильно розумієте. Коли я йшов на війну захищати, я не йшов обороняти Арсена Борисовича Авакова чи його заступників. Я йшов і був готовий віддати життя за свою землю і за свій народ. Якщо мені треба покласти на планку корупціонерів, то я готовий сам привести цей вирок у виконання», – зазначив політик.

До слова, у МВС підтвердили, що Віталія Шабуніна зеленкою обливали Ілля Кива зі співробітниками поліції.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-16 09:25 :28