Новини » Світ 23 листопада, 2018, 10:00
«Я заціпенів»: Офіцер, отруєний Новичком, розповів про «емоційне потрясіння»
Офіцер британської поліції Нік Бейлі. Фото: wiltshire.police.uk
Офіцер британської поліції Нік Бейлі. Фото: wiltshire.police.uk

Офіцер, який піддався впливу Новичка, вперше розповів про «емоційне потрясіння», яке пережив після отруєння.

Нік Бейлі, який перебував у критичному стані після того, як піддався впливу Новичка, заявив, що, хоча фізично він швидко відновився, психологічний вплив був значно важчим, – інформує видання The Guardian.

Згадуючи той момент, коли йому сказали, що він отруївся Новичком, він сказав: «Знаючи, у якому стані перебували Скрипалі... я заціпенів».

«Фізично, думаю, я швидко повернувся до норми, – сказав він, проте щодо емоційного стану все було інакше. – Це тривало значно довше. Я називаю це емоційним потрясінням та психологічним впливом».

Бейлі сказав, що після інциденту він та його сім’я не змогли повернутися додому. «Ми не лише втратили будинок, ми втратили все майно, у тому числі все, що мали діти. Нам було дуже складно змиритися з цим».

Він та двоє його колег, одягнені у захисні костюми, обшукали будинок Скрипалів через кілька годин після того, як Скрипаль та його дочка втратили свідомість у центрі Солсбері 4 березня. «Я зайшов до будинку першим, – згадує Бейлі. – Ми мали переконатися у тому, що нема інших жертв. Будинок був у темряві. Усе виглядало нормально. Не було нічого незвичного».

Проте згодом Бейлі відчув себе погано. «Мої зіниці були мов шпильки. Мене кидало в жар». Спочатку він пішов додому, проте його швидко забрали до лікарні. «Перед очима усе пливло. Я не міг триматися на ногах», – сказав він.

Бейлі сказав, що він не знає, як вступив у контакт з Новичком. «Я не знаю... можливо, крізь рукавиці. Перебуваючи у будинку, я міг поправляти руками маску для обличчя та окуляри. Це такий жахливий, небезпечний спосіб піддатися впливу отрути, який міг вразити безліч людей».

Протягом всього курсу свого лікування, Бейлі залишався при свідомості. «На початку це було болісним... Мені робили багато уколів. Один з Скрипалів перебував поруч зі мною у палаті. Усе охоронялося поліцією», – розповів він.

Переклад з англійської Оксани Вергелес, для ІА ZIK

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 03:20 :02