Новини » Економіка 23 листопада, 2018, 10:25
В уряді анонсували старт 10 пілотних проектів Фонду енергоефективності
Утеплення будинку. Фото: УНІАН
Утеплення будинку. Фото: УНІАН

Державний фонд енергоефективності зможе закумулювати понад 10 млрд грн на заходи із забезпечення енергоефективності.

Про це сьогодні під час години запитань до уряду у Верховній Раді України, яку транслює телеканал ZIK, заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Очільник уряду, відповідаючи на запитання народних депутатів, коли почнуть виділяти «теплі кредити», зазначив, що питання фінансування буде вирішене до 1 грудня.

Володимир Гройсман повідомив, що Державний фонд енергоефективності зможе закумулювати понад 10 млрд грн на заходи із забезпечення енергоефективності.

Віце-прем'єр-міністр України Геннадій Зубко повідомив, що станом на сьогодні завершений конкурс на незалежних представників у Наглядовій раді у Державному фонді енергоефективності. Він повідомив, що одним із них став представник з Польщі Анджей Райкевич, іншим – голова асоціації ОСББ «Лучани» Юлія Сабатюк. Ще двох представників до Наглядової ради скерує уряд, іще одного – ЄС.

«Ми закінчуємо підготовку і угоду щодо другого траншу надання у мультидонорський фонд 50 млн євро для України на фінансування проектів. Його маємо отримати до кінця року», – повідомив Геннадій Зубко.

Він додав, що Фонд енергоефективності має запрацювати до кінця першого кварталу 2019 року.

«Ми зараз опрацьовуємо питання, щоб запустити перші 10 пілотних проектів разом із мультидонорським фондом, щоб подивитися, як працює проект і як ОСББ пройдуть «маршрутну карту», яка є досить непростою», – зазначив Геннадій Зубко.

Нагадаємо, за результатами конкурсного відбору незалежними членами Наглядової ради державної установи «Фонд енергоефективності» обрано Анджея Райкевича (Польща) та Юлію Сабатюк (Україна).

Як повідомляли, у 2019 році уряд планує виділити на «теплі кредити» 400 мільйонів гривень.

Кабінет Міністрів України у жовтні ухвалив рішення про додаткове виділення 100 млн грн в 2018 році на програму «теплі кредити».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 17:05 :52