Новини » Львів

Спроба номер два: керівника Львівського перинатального центру обирають із п’яти кандидатів

Львівський обласний перинатальний центр. Фото: Микола Тис/ZIK

На посаду гендиректора Львівського обласного перинатального центру – п’ятеро кандидатів. До конкурсу наразі допустили двох, ще троє мають декілька днів, аби донести необхідні документи.

Перше засідання конкурсної комісії відбулося 23 листопада, – передає кореспондент IA ZIK.

На конкурс подалися двоє кандидаток, які вже раніше претендували на цю посаду: Ірина Біль – завідувач відділенням перинатального центру та Марія Малачинська – директор Львівського обласного центру репродуктивного здоров’я населення.

Документи на конкурс подав Ігор Потапов, який на сьогодні виконує обов’язки гендиректора перинатального центру, а також Володимир Лех – головний спеціаліст відділу материнства і дитинства департаменту охорони здоров’я ЛОДА та Михайло Степанчак – акушер-гінеколог пологового будинку №1 Львова.

Трьом претендентам (Потапову, Леху та Степанчаку) дали час донести потрібні документи та довідки. У разі, якщо недоліки в документах не будуть виправлені, їх можуть не допустити до конкурсу.

Як повідомив голова конкурсної комісії, заступник голови Львівської облради Володимир Гірняк, найближчим часом планується провести громадське обговорення кандидатів на посаду та їх зустрічі з колективом перинатального. Упродовж місяця комісія має визначити переможця.

Як повідомлялося, попередній конкурс на директора Львівського обласного перинатального центру визнано таким, що не відбувся. Жодна із трьох кандидаток не набрала достатньої кількості голосів членів конкурсної комісії. Відтак було оголошено новий конкурс.

За пропозицією департаменту охорони здоров’я ЛОДА управління майном спільної власності Львівської облради призначило виконувачем обов’язків директора Львівського перинатального центру Ігоря Потапова.

Львівський перинатальний центр відкрив двері для вагітних у червні 2018 року після тривалої реконструкції.

Loading...