Новини » Економіка 23 листопада, 2018, 11:17
Прем’єр-міністр у Раді: Відсутність бюджету – мутна вода, де можна зварити, що завгодно
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Фото: kmu.gov.ua
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Фото: kmu.gov.ua

Бюджет на наступний рік є реалістичним, збалансованим, і це є хороша ознака стабільності у 2019 році.

Про це сьогодні під час години запитань до уряду у Верховній Раді України, яку транслює телеканал ZIK, заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Хто би що не казав, але відсутність бюджету – це така мутна вода, у якій можна зварити все, що завгодно», – зазначив Володимир Гройсман, подякувавши за підтримку проекту бюджету на 2019 рік.

Прем’єр наголосив, що бюджет на наступний рік є збалансований: «І я дякую депутатам, що ви його підтримали саме в такому форматі, як він був опрацьований Бюджетним комітетом, бо «надуті» видатки, які не підкріплені доходами, це теж надзвичайно серйозна проблема, але не всі це розуміють. Тому бюджет є реалістичним, збалансованим. Це є хороша ознака стабільності у 2019 році».

Володимир Гройсман зауважив, що наступного року перед Україною постане величезний виклик – погашення боргів за минулі періоди: «Це, фактично, розплата за помилки минулого». Очільник уряду зазначив, що Україна могла б обійтися без кредитів, адже економіка почала зростати, проте борги, які накопичилися до 2014 року, нині є для держави серйозним викликом.

Він також наголосив, що у бюджет передбачені всі видатки на безпеку та оборону.

Нагадаємо, сьогодні, близько 6-ї ранку, ВРУ ухвалила закон про державний бюджет України на 2019-й рік.

Під час ухвалення державного бюджету Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що у бюджеті на 2019 рік вдалося зберегти усі програми, які були започатковані раніше.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-24 07:46 :39