Новини » Суспільство 23 листопада, 2018, 20:12
Мін’юст скасував незаконну перереєстрацію Почаївської Лаври

Комісія Міністерства юстиції за скаргою Кременецько-Почаївського державного історико-архітектурного заповідника скасувала незаконну перереєстрацію комплексу споруд Свято-Успенської Почаївської Лаври.

Про це повідомляє прес-служба Мін’юсту.

Ситуацію прокоментувала перший заступник міністра юстиції Олена Сукманова.

«Комісія Мін’юсту на своєму засіданні задовольнила скаргу Кременецько-Почаївського державного історико-архітектурного заповідника, який просив скасувати рішення про державну реєстрацію права користування на комплекс споруд Свято-Успенської Почаївської Лаври за релігійною організацією «Почаївська Свято-Успенська Лавра». Відповідний наказ Мін’юсту було підписано сьогодні (23 листопада – ред.)», – розповіла Сукманова.

За її словами, члени комісії дійшли висновку, що реєстратор здійснив державну реєстрацію права користування на комплекс споруд Почаївської Лаври (Успенського собору, Троїцького собору, монастирських келій, архієрейського будинку, дзвіниці, надбрамного корпусу) з порушеннями вимог чинного законодавства.

«Саме тому це рішення про державну реєстрацію було скасоване, а державному реєстратору, який його здійснив, блоковано доступ до державного реєстру речових прав на нерухоме майно», – зазначила перший заступник міністра юстиції.

Як повідомлялось раніше, Безсмертний заявив, що Почаївська лавра займається контрабандою молдовського вина

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-04 05:13 :14