Новини » Політика 23 листопада, 2018, 12:59
Майже сотню голів РДА, де не створені ОТГ, можуть звільнити

Голів РДА у майже сотні районів, де не створено жодної об'єднаної територіальної громади, вимагатимуть звільнити.

Про це сьогодні під час години запитань до уряду у Верховній Раді України, яку транслює телеканал ZIK, заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Очільник уряду повідомив, що таких районів – близько сотні.

«99 районів сьогодні є в Україні, в яких ще не створено жодної об'єднаної територіальної громади. На минулому чи позаминулому засіданні уряду я дав доручення подати кандидатури таких «нерадивих» голів РДА, які не здатні створити ефективну систему, яка дала б людям зовсім іншу якість життя», – зазначив Володимир Гройсман.

Він закликав депутатів долучатись та подавати пропозиції щодо таких керівників РДА.

«Тому, будь ласка, вносьте пропозиції, ми відразу звертатимемося до Президента, щоб таких керівників звільняти», – наголосив Володимир Гройсман та додав, що розуміння Президента щодо цього питання є.

Нагадаємо, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив Міністерству регіонального регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України спільно з всеукраїнськими асоціаціями органів місцевого самоврядування підготувати інформацію щодо районів, де громади не об’єднуються, а також фактів можливого блокування реформи на районному рівні.

Як повідомляли, віце-прем'єр-міністр України та міністр регіонального розвитку Геннадій Зубко заявив, що до 2020-го має бути план децентралізації в усіх областях та на окупованих територіях.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 22:39 :11