Новини » Політика 23 листопада, 2018, 22:10
Гриценко підрахував, що на утримання солдатів в Україні витрачають у 12 разів менше, аніж на депутатів
ZIK
ZIK

На депутатів в Україні витрачають у 12 разів більше, ніж на солдатів, попри те, що в парламенті максимум, що є – комп’ютери та принтери, а в армії – складна техніка і дорогі боєприпаси.

На цьому в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK наголосив лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко.

Гість програми, коментуючи видатки на оборону, закладені у державному бюджеті на 2019 рік, зауважив, що в США на утримання однієї бригади витрачають близько мільярда доларів, а в Україні – 4 млрд на всі Збройні сили, а на одного солдата  повністю на його утримання, включно з бойовою підготовкою  13,5 тисячі.

«А на депутата – у 12 разів більше, ніж на солдата, враховуючи, що в парламенті максимум, що є – комп’ютери та принтери, а тут – складна техніка й дорогі боєприпаси. Для порівняння: у Росії – у п’ять разів вище на одного солдата порівняно з українським солдатом», – заявив Анатолій Гриценко.

Він додав, що фінансування на лікування тих військових, які отримали важкі поранення та отримали інвалідність, взагалі є неспівставним. Анатолій Гриценко зауважив, що для того, щоб забезпечити належні виплати і військовим, і педагогам, і медикам, насамперед, слід покращити стан економіки.

«Але для того, щоб це зробити, не можна так вночі, між 2-ю і 4-ю ночі, у напівп’яному стані з порожнім залом швиденько приймати зміни до податкового законодавства. Податкове законодавство – це те, що має бути стабільним, прогнозованим не тільки для бухгалтерії та підприємств, а взагалі  для розвитку, потенційних інвесторів. А якщо воно змінюється, то публічно обговорюється», – заявив Анатолій Гриценко.

Нагадаємо, вчора, 22 листопада, із суперечками та після численних нарад ВРУ ухвалила у другому читанні Закон про внесення змін до Бюджетного кодексу України. Уночі Верховна Рада підтримала в другому читанні законопроект «бюджетного пакету» з податковими змінами. А близько 6-ї ранку ВРУ ухвалила закон про державний бюджет України на 2019-й рік.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-27 12:51 :29