live
Новини » Курйози Читать эту новость на русском

€2,5 млн за два тижні: В Італії село живе за рахунок камери, яка фіксує порушення ПДР

В Європі камери фіксації порушень ПДР – звичайна справа. Їх встановлюють на трасах, в мегаполісах, на приміських дорогах і в маленьких містечках. Але, виявляється, камери фіксації порушень ПДР – можуть стати також головним джерелом доходу для цілого населеного пункту.

Про це передає Хроніка.інфо з посиланням на Автоцентр.

Саме така курйозна ситуація склалася в маленькому італійському селі, що розташоване між Генуєю і французької Ніццою.

Через цей населений пункт, в якому проживає всього 120 чоловік, проходить жвава дорога SS28 Nord. Кожен день по ній проїжджають тисячі машин, які курсують між Італією і Францією. В межах міста можна розганятися до 50 км/год, та багато автомобілістів не дотримуються цього обмежень.

Місцеві жителі поскаржилися своєму селищному голові на порушників, і той, у вигляді експерименту, встановив на дорозі камеру відеофіксації порушень ПДР.

Всього через два тижні стало ясно, що маленьке село може більше взагалі нічого не робити, а жити виключно за рахунок штрафів.

Справа в тому, що за 14 днів камера зафіксувала запаморочливі результати – 58 568 порушень, які скоїли водії на крихітному відрізку дороги. Один з водіїв навіть примудрився серед білого дня розігнатися до 140 км/год.

Зняті пристроєм відеоматеріали незабаром перетворяться в грошові суми, які порушники сплатять до бюджету села. А з огляду на те, що в Італії штрафи за різні порушення ПДР коливаються від 41 до 3 316 євро, скарбниця села поповниться як мінімум на 2,5 млн євро!

Втім, ця сума явно буде набагато більшою, бо, за словами мера, багато порушників перевищували ліміт швидкості майже в два рази.

Loading...