Новини » Регіони 22 листопада, 2018, 14:33
В Івано-Франківську обмінялися досвідом українські та польські спеціалісти з екстреної медицини

В Івано-Франківську відбулась польсько-українська науково-практична конференція «Медичне рятівництво та екстрена медицина. Питання громадського здоров’я і організації охорони здоров’я в Польщі та в Україні». Конференція має наукове і практичне значення, оскільки такі зустрічі в колі видатних спеціалістів в галузі екстреної медицини, громадського здоров’я та організації охорони здоров’я є чудовою можливістю для обміну досвідом та отримання нових знань.

Про це сьогодні, 22 листопада, повідомив власкор IA ZIK.

Під час конференції присутні заслухали доповіді, що стосувалися проблем, пов’язаних з функціонуванням служби екстреної медицини у світлі завдань громадського здоров’я і трансформації систем охорони здоров’я в двох країнах.

Паралельно на базі кафедри медицини катастроф та військової медицини Марцін Подгурський та Клаудіуш Надольний провели тренінг «Екстрена медична допомога травмованим на догоспітальному етапі» для інструкторів КЗ «Івано-Франківський обласний центр ЕМД та МК».

Також польські колеги презентували Івано-Франківському національному медичному університету обладнання для навчально-практичного центру з ЕМД, зокрема, представники Польфарми подарували сучасний манекен для оволодіння навичками серцево-легеневої реанімації.

Крім цього, відбувся виїзний навчально-симуляційний майстер-клас для працівників надзвичайної служби та екстреної медичної допомоги за участю польських інструкторів «Організація роботи екстрених служб при масовому випадку» на території ДТЕК Бурштинська ТЕС.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 03:07 :53