Новини » Регіони 22 листопада, 2018, 15:26
Прикарпатський пауерліфтер переміг на кубку України

На Прикарпатті у Коломиї завершився кубок України з жиму лежачи та кубок України з класичного жиму лежачи (всі вікові групи).

На змаганнях виступили вихованці Яблунівської ДЮСШ «Соколята», які зуміли гідно відстояти спортивну честь рідної Косівщини. Про це сьогодні, 22 листопада, IA ZIK повідомили в прес-службі ОДА.

Чемпіоном кубку України з жиму лежачи серед юнаків у ваговій категорії 83 кг з результатом 167,5 кг став юний перспективний пауерліфтер Віктор Фальбійчук. На цих змаганнях юнаку також вдалося вибороти абсолютну першість за формулою Вілкса з результатом 113,97.

На кубку України з класичного жиму лежачи у ваговій категорії 120кг серед юнаків «срібло» завоював Орест Соколюк, вижавши 125 кг.

2019-04-26 09:14 :36