live
Новини » Львів 86

Фронтмен гурту «Воплі Відоплясова» Олег Скрипка проведе у Львові авторський вечір

25 листопада 2018 року о 19:00 Олег Скрипка виступить у Центрі Довженка для львів’ян та гостей міста з авторською програмою.

За словами виконавця, цього разу він прагне дещо відійти від стандартної форми проведення концерту.

«Зустрічі артиста зі слухачами є надзвичайно популярними в Європі. Такі заходи я й сам розпочинав ще за часів мешкання у Парижі. Мені вкрай цікаво спілкуватися зі слухачем, творити по-домашньому затишну, комфортну атмосферу, яка буває тільки у колі друзів,» – зазначив виконавець.

Скрипка обіцяє багато приємних вражень від авторського вечора: діалог, перформанс, несподівані імпровізації, які супроводжуватимуться піснями під акомпанемент самого ж виконавця на баяні та гітарі.

Цей вечір запам’ятається як тонким поціновувачам творчого доробку легендарних «Воплів», так і тим, хто захоче познайомитися ближче із особистістю фронтмена «ВВ».

«Запитання, частіше, передаватимуться мені у формі записок, або напряму із залу, як буде зручно. І найголовніше – жодної цензури на питання. Питати можна все. Відповідатиму максимально чесно, головне – максимальне включення аудиторії. Приходьте на вечір у клуб! Буду вельми радий зустрічі із вами!», – запевнив музикант.

О 17:00 – 17:30 за попередньою реєстрацією можлива прес-конференція з Олегом Скрипкою.

Квитки можна придбати в центральних касах міста, касі Центру Довженка та онлайн.

Loading...
Loading...
Loading...