311 за: Рада підтримала за основу зміни до Конституції щодо курсу до ЄС і НАТО

Народні депутати підтримали у першому читанні законопроект щодо курсу України до ЄС і НАТО.

Проект Закону про внесення змін до Конституції України (щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору) № 9037 під час вечірнього засідання ВРУ, яке транслює телеканал ZIK, у першому читанні 311 обранців.

Голова Комітету з питань правової політики та правосуддя Руслан Князевич поінформував обранців про рішення Конституційного суду, яким закріплення в Основному законі курсу України на членство в Європейському Союзі та НАТО визнано конституційним та не висловив жодних застережень. Руслан Князевич зазначив, що парламентський Комітет сьогодні на засіданні одноголосно ухвалив рішення рекомендувати ВРУ попередньо схвалити поданий Президентом законопроект щодо стратегічного курсу до ЄС і НАТО.

Представник Президента у Верховній Раді Ірина Луценко наголосила, що запропоновані главою держави не лише передбачають зміни в Основному законі щодо курсу до ЄС та НАТО, а й «закріплюють досягнення Революції Гідності».

Президент України Петро Порошенко наголосив, що не сумнівається у позитивному рішенні Ради і не бачить аргументів не голосувати за законопроект.

Додамо, представники Опоблоку заявили, що голосуватимуть проти законопроекту «червоними картками».

Під час голосування президентський законопроект підтримали 311 депутатів.

Як повідомляли, Конституційний суд визнав конституційним закріплення у Конституції курсу України на членство в Європейському Союзі та НАТО.

Нагадаємо, у вересні Президент Петро Порошенко зареєстрував у ВРУ проект закону про зміни до Конституції щодо стратегічного курсу на набуття повноправного членства України в ЄС та НАТО.

20 вересня народні депутати скерували до Конституційного суду України президентський проект змін до Конституції України про незворотність курсу до ЄС і НАТО.

Loading...