«Відродження» пропонує об’єднати зусилля задля якісної реформи адвокатури

З огляду на те, що головне науково-експертне управління Верховної Ради рекомендує повернути на доопрацювання законопроект №9055, Партія «Відродження» виступила з пропозицією взяти кращі норми двох проектів і створити покращений документ для адвокатів.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат, член депутатської групи «Партія «Відродження» Валерій Писаренко, передає прес-служба партії.

Писаренко впевнений: якщо конструктивна дискусія з адвокатською спільнотою допоможе прибрати спірні моменти, це може стати об’єднуючим фактором і спростити прийняття єдиного закону.

За словами нардепа, сьогодні в парламенті достатня кількість представників адвокатської професії, які можуть забезпечити професійне доопрацювання документа.

Також раніше Писаренко повідомляв, що керівництво Верховної Ради не підтримало ініціативу депутатської групи «Партія «Відродження» відправити всі законопроекти щодо реформи адвокатури України на аналіз до Венеціанської комісії, через те що законопроект Президента №9055 – невідкладний і його треба розглянути якомога швидше.

«Не секрет, що експерти Венеціанської комісії можуть тривалий час аналізувати запропоновані документи. Але на наше прохання в екстрених випадках комісія може дати висновок і впродовж одного-двох місяців.

При цьому навіть якщо комісія висловиться тільки з приводу одного з проектів, це вже буде вельми корисним. Адже ми дізнаємося думку європейських експертів, зокрема щодо тих негативів, на які сьогодні звертає увагу адвокатська спільнота. І висновок ВК, сподіваюсь, стане вагомим аргументом для всіх авторів та депутатського корпусу під час доопрацювання законопроекту», – зазначив політик.

Нагадаємо, співголова депутатської групи «Партія «Відродження» Віктор Бондар виступив із вимогою про зниження рівня зарплат керівників державних компаній.Loading...