Новини » Суспільство 21 листопада, 2018, 3:19
В інтернатах України живуть понад 100 тисяч дітей, у яких є батьки, – Денисова

Понад 100 тис. українських дітей живуть в інтернатах, маючи при цьому батьків.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на повідомлення уповноваженого Верховної ради з прав людини Людмили Денисової у Facebook.

Денісова: в інтернатах України живуть понад 100 тис. дітей, у яких є батьки

Вона зазначила, що держава повиннна захистити права дітей. Зокрема, на здоров’я і медичну допомогу, право на ім’я та громадянство.

«Захистити дитину – це ключовий обов’язок як батьків, так і держави. Понад 100 тисяч маленьких українців живуть в інтернатах – і мають при цьому батьків. Така статистика вражає. І задача держави – не допустити страждань дітей і захистити їхні права», – написала омбудсмен.

Нагадаємо, уряд схвалив національну стратегію з реформування інтернатних закладів, метою якої є поступове скорочення кількості інтернатних закладів і переведення дітей до сімейних форм виховання.

Раніше повідомлялось, що за даними Міністерства соціальної політики, за період із 2008 по 2017 рік всиновили 27 035 дітей. Серед них трохи більше 18 з половиною тисяч тепер живуть у родинах громадян України, а решту – близько 30% – всиновили іноземці.

Крім того, Кабінет міністрів України направив Донецькій області майже 3,4 млн гривень для виплати допомоги на дітей-сиріт.

Як повідомлялось раніше, реформа інтернатів: як покінчити з радянським пережитком?

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 05:45 :40