Новини » Світ 21 листопада, 2018, 21:45
В Естонії урочисто відкрили одну з найдорожчих споруд – в’язницю

У селі Соодевахе поблизу Таллінна у середу, 21 листопада, здали в експлуатацію одну з найдорожчих споруд в Естонії за останній час – столичну в’язницю.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

«З будівництвом нової Талліннської в’язниці завершено важливий етап у розвитку тюремної системи, всі естонські в’язниці тепер сучасні і безпечні. У нових, просторих і безпечних приміщеннях у тюремних працівників з’явилася краща можливість направляти затриманих на шлях законослухняності», – заявив на церемонії відкриття міністр юстиції Урмас Рейнсалу.

Тюрма обійшлася приблизно в 75 млн євро, це один з найдорожчих будівельних проектів у республіці останнього часу.

Вона розрахована на 1208 місць. Тут в цілому 512 камер для чоловіків і 92 камери для жінок. Камери в основному двомісні. Для жінок є відділення для матерів з дітьми до 3 років.

Комплекс складається з семи будівель: двох чоловічих блоків, одного жіночого, будівлі для харчування і навчання, каплиці, спортивного блоку і виробничої будівлі. Загальна площа будівель – понад 60 тис. квадратних метрів.

Переселення в’язнів зі старої в’язниці, де утримуються близько 800 осіб, почнеться в грудні. Після цього вона буде закрита.

Як повідомили «Інтерфаксу» в Міністерстві юстиції Естонії, усього в країні три в’язниці, в яких станом на 19 листопада міститься в цілому 2613 ув’язнених.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-18 02:16 :19