Новини » Політика 21 листопада, 2018, 22:05
Парасюк вважає, що перемог після Революції Гідності було більше, аніж зрад
ZIK
ZIK

Перша перемога Майдану – ми стали на старт побудови громадянського суспільства. Друга – подивіться, яка кількість олігархів боїться їхати в Україну, бо наша правоохоронна система їх затримає. Ще одна перемога – людям нав’язували думку, що є група людей, до яких ніколи не прийдуть і не постукають. Але прийшли і постукали. Це є ті перемоги, які я бачу.

Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Володимир Парасюк.

Гість програми, відповідаючи на питання глядачки, чого після Революції Гідності в Україні було більше – зрад чи перемоги, зазначив, що після Майдану в Україні відбулося багато «глобальних перемог».

«У першу чергу, я зазначу, що ми стали на старт побудови громадянського суспільства. Друге – подивіться, яка кількість олігархів боїться їхати в Україну через те, що наша правоохоронна система їх затримає. Вони бояться і суспільного резонансу. Уявіть собі, що в Україну приїде Фірташ. Люди точно піднімуться і скажуть своє слово. Зауважте і те, що всі олігархи, які залишилися в Україні, вони бояться свободи пересування. Вони не бояться цього через те, що конкуренти можуть їх убити, вони бояться людей. І це є друга перемога Революції Гідності», – вважає народний депутат.

Ще одна перемога Майдану, за словами Парасюка, створення такої правоохоронної система, де гроші олігарха не врятують його від відповідальності за злочин.

«Подивіться на чиновників і можновладців, які зрозуміли, що гроші не врятують їх перед певними слідчими діями і перед тим, що хтось хоче довести, що вони не праві у своїх злодіяннях. Я зараз говорю про НАБУ. В Україні такого ніколи не було, що мільйонер не може знайти вирішення тої чи іншої своєї проблем за гроші. Він зараз не може цього зробити. Звичайно, що цей ланцюжок правосуддя повинен мати продовження. Я вірю, що так і буде.

Але запам’ятайте, що таких подій, які відбувалися в Україні за останні 5 років, ніколи не буде. У нас була «кастовість». Людям нав’язали думку, що в народні депутати можуть потрапити тільки обрані, діти чиновників і бізнесменів, людям нав’язали, що є група осіб, до яких ніколи не прийдуть і не постукають. Але прийшли і постукали. Це є ті перемоги, які я бачу», – прокоментував Володимир Парасюк.

Нагадаємо, сьогодні, 21 листопада Україна відзначає День Гідності і Свободи. Його встановлено на честь початку двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-25 06:25 :33