Новини » Політика 21 листопада, 2018, 21:15
Протягом останніх трьох років економічного блоку в уряді немає, – нардеп Бондар
ZIK
ZIK

В Україні ніхто не займається ні відродженням промисловості, ні економічними програмами, ні зростанням.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України («Відродження») Віктор Бондар.

Гість програми, говорячи про вшанування Дня Гідності і Свободи та п’ятої річниці початку Євромайдану, зауважив, що протягом останніх трьох років економічного блоку в уряді немає, і ніхто не займається ні відродженням промисловості, ні економічними програмами, ні зростанням.

З його слів, золотовалютні резерви поповнилися лише завдяки зовнішнім запозиченням. Нардеп нагадав, звідки в країні кошти: завдяки безповоротній фінансовій допомозі від ЄС та США, а також – від українських заробітчан, які щороку пересилають до України 9-11 млрд дол.

Водночас Віктор Бондар зауважив, що ті цифри, які уряд закладає як надходження від приватизації, є ефемерними.

«Якщо подивитися на промисловість, то три роки тому в промисловості працювали 2,8 мільйона осіб, на сьогодні – 1,8 мільйона осіб. Це той сектор, який заробляє гроші, який дає надходження валюти», – заявив нардеп.

Гість програми також розкритикував уряд через підписані з посадовцями низки держкомпаній контракти, в яких передбачені надвисокі виплати, попри складну економічну ситуацію в країні.

Нагадаємо, День Гідності і Свободи відзначається щороку 21 листопада згідно з Указом Президента від 13 листопада 2014 року. Його встановлено на честь початку двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко вважає, що остаточною перемогою Майдану буде день, коли Україна доєднається до НАТО, ЄС і стане регіональним лідером Східної Європи.

Президент України Петро Порошенко у п’яту річницю початку Революції Гідності заявив, що гідність і свобода для українців є не просто словами, а сенсом життя протягом усіх віків.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-18 12:11 :06