Новини » Політика 21 листопада, 2018, 16:06
Найєм: Вирок у справі Януковича нічого не змінить, історично ця людина себе знищила
ZIK
ZIK

Очевидно, що розслідування злочинів проти євроактивістів не стали пріоритетними для правоохоронних органів. Цими провадженнями не можуть займатись прокурори та слідчі, які у 2013-2014 роках працювали якраз проти Майдану.

Таку думку висловив  народний депутат України Мустафа Найєм в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

Коментуючи слідство щодо розстрілів євромайданівців, він наголосив: сподівається, що про затримання винних почуємо «ще за життя». Однак, наразі бачимо, що це не пріоритет для розслідування правоохоронних органів.

«Це не стало пріоритетом ані для Яреми, ані для Махніцького і точно не для Луценка. Ми бачили, як вони знищують ці справи і дискредитують людей, які ними займаються. Саме тому, що у них немає можливості все довести, вони починають робити на цьому піар. Вони пsаряться на тих, хто загинув», – заявив нардеп.

Відтак, він підкреслив: такі справи не може розслідувати «середня ланка ГПУ», прокурорських та слідчих органів, які тоді працювали якраз проти Майдану.

«Середня ланка залишилась тією самою. Ми провели розслідування і вже завтра-післязавтра готові дати його результати, яким чином розслідувались ті справи, про які пан Луценко та пані Тимошенко говорили під час Майдану. Йдеться про політичні переслідування. Жоден із прокурорів, слідчих і суддів не покараний. Вони всі або працюють в адвокатурі, або в ГПУ чи на попередніх своїх посадах. Цікаво, що тоді вони називали це політичним переслідуванням, натомість ті ж самі люди зараз розслідують інші кримінальні справи», – зауважив Найєм.

Він підкреслив: прокурор або слідчий? яким Луценко «плював в обличчя»? зараз є його підлеглими.

«Тож питання до Луценка: я правильно розумію, що ці люди, які порушували закон проти нього, зараз продовжують порушувати закон проти інших? Це реальність. Ми ж говоримо про справи Майдану, які взагалі є дуже чутливими, до них причетні дуже багато людей із правоохоронної та суддівської систем. Зрозуміло, що вони не будуть це якісно розслідувати», – вважає нардеп.

За його словами, є поодиночні випадки, коли бачимо ефективність таких систем.

Окрім того, він прокоментував і справу Віктора Януковича. Нардеп переконаний: так чи інакше там буде винесено вирок. Зараз відбувається велике затягування з боку його адвокатів.

«До речі, хочу повідомити, що його адвокати подали на мене до суду за те, що я в якомусь пості написав, що вони вчиняли бандитські дії. Та саме ці люди зараз позбавляють адвокатських ліцензій переселенців, які працюють в Києві. Є адвокат Ангелін, якого вони позбавили ліцензії, бо той зробив не те,що вони хотіли», – розповів Найєм.

Він підкреслив: саме ці люди зараз затягують справу Януковича. До того ж, напередодні дня, коли президент-втікач має оголошувати своє «останнє слово» у суді, він зліг в лікарню.

«Це брехливість і боягузтво як його, так і його оточення. Для нас це не є секретом. Та думаю, що так чи інакше, почуємо вирок. Питання лише в тому, чи це щось змінить у нашому ставленні до нього. Думаю, що ні, адже історично ця людина себе уже знищила», – зазначив Мустафа Найєм.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-23 23:48 :54