Новини » Події 21 листопада, 2018, 20:12
Наливайченко заявив про необхідність ухвалення закону про добровольчу армію

Закон про добровольчу українську армію має бути ухвалений. Ті патріоти, які зі зброєю готові захищати країну, мають отримати захист від держави.

На цьому наголосив Валентин Наливайченко під час дебатів з Віталієм Скоциком у «Президентському клубі», які відбулися сьогодні у Національній спілці журналістів, повідомляє прес-служба руху «Справедливість».

Також Валентин Наливайченко заявив, що йде в президенти не заради крісла, а заради людей. На думку політика, першочергові завдання майбутнього президента – відновити мир, знищити корупцію та повернути країну на шлях розвитку.

«Маю чіткий план і бачення, як захистити українців, здолати двох агресорів – корупцію та РФ. Знаю, як відновити мир та провести деокупацію східних територій України та Криму, не віддавши жодного клаптика нашої землі», – запевнив він. При цьому додав, що для вирішення цих та інших проблем і викликів у нього є і значний безпековий, дипломатичний досвід та необхідні міжнародні зв’язки.

На думку Валентина Наливайченка, зараз Україна потребує повного перезавантаження й оновлення влади та створення справді дієвих силових органів.

«Насамперед, має бути знищена «совкова» практика застосування силовиків та їхніх ресурсів проти своїх же громадян», – зазначив політик.

Крім того, вважає він, настав час надати українцям право призначати і відкликати місцевих керівників поліції, суддів, і, якщо треба, прокурорів.

«Влада має служити людям, а не лякати чи переслідувати їх», – наголосив Наливайченко.

Лідер руху «Справедливість» також виступає за ухвалення закону про добровольчу українську армію. Це, на його думку, дасть можливість раз і назавжди зняти питання про законність добровольчих формувань.

«Ті патріоти, які зі зброєю готові захищати країну, мають отримати захист від держави», – вважає він.

Наливайченко запевнив, що у разі обрання його президентом, такий закон обов’язково буде ухвалений. «Разом з таким законом з’явиться і законне право на володіння зброєю, але під жорстким контролем», – додав Валентин Наливайченко.

Нагадаємо, лідер руху «Справедливість» Валентин Наливайченко пообіцяв зупинити хвилю агресії проти журналістів у разі обрання його президентом України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-25 17:23 :21