Новини » Політика 21 листопада, 2018, 22:50
Наливайченко заявляє, що торгівля зброєю – підстава для перевірки Гриценка щодо співпраці з ФСБ
ZIK
ZIK

У тих документах, які я бачив, є підписи Гриценка. А це свідчить, що він особисто затверджував контракти, за якими розкрадалася українська армія, землі, майно та зброя.

Про це заявив екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі проекту «HARD» з Наташею Влащенко на телеканалі ZIK.

«Люди на посадах міністрів, прем’єр-міністрів і президентів, які торгували з Росією, мали контракти на величезні суми та поступово продавали українську армію – це і є позиція впливу спецслужб Росії на території України. Найбільші розкрадання зброї, зокрема під час роботи міністра оборони Анатолія Гриценка, для мене є вагомими підставами для перевірки українськими спецслужбами.

Також важливе питання – чи було, окрім торгівлі зброєю та розкрадання грошей, ще й співробітництво з російськими спецслужбами? Тому потрібно розсекретити всі необхідні документи і розслідувати це питання», – наголосив Наливайченко.

Читайте також: Валентин Наливайченко озвучив, кого в Україні влада має покласти «пикою в асфальт»

На думку політика, всі економічні та політичні вкиди з боку Росії робляться для того, щоб дискредитувати патріотичний рух і поставити під сумнів європейський вектор України. Також, відповідаючи на питання ведучої, Валентин Наливайченко зізнався, чи вважає колишнього міністра оборони Гриценка винним у розкраданні української армії.

Читайте також: Екс-член фракції «Партії регіонів» пояснив, хто й чому віддавав наказ розстріляти Євромайдан

«У тих документах, які я бачив в антикорупціонерів, є підписи Гриценка. А це свідчить, що він особисто затверджував контракти, за якими розкрадалася українська армія, землі, майно та зброя», – підкреслив Валентин Наливайченко.

Як повідомлялося, Валентин Наливайченко заявив про необхідність ухвалення закону про добровольчу армію.

Читайте також: Анатолій Гриценко повідомив про таємний документ, в якому описано російську загрозу для України

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-23 19:38 :17