Новини » Політика 21 листопада, 2018, 11:39
МЗС: Посли ЄС відзначили прогрес України у здійсненні реформ
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Заступник міністра закордонних справ з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль 20 листопада зустрілася з послами держав-членів Європейського союзу, які займаються питаннями «Східного партнерства».

Про це повідомляє прес-служба МЗС України.

Зеркаль зазначила важливість розвитку формату поглибленого співробітництва між ЄС і країнами-партнерами, які уклали угоди про асоціацію.

У ході зустрічі українська сторона висловила думку, що подальший розвиток інтеграційних процесів повинно бути спрямовано на участь України у спільному ринку Еврособза, особливо в області цифрових комунікацій та енергетики, а також на роботу з усунення нетарифних обмежень у торгівлі.

Також була висловлена стурбованість з будівництва російського газопроводу «Північний потік-2». Було відзначено, що газопровід не є «бізнес-проектом», а «інструментом політичного шантажу Російської Федерації».

Заступник міністра повідомила про необхідність визначення перспективи поглиблення економічної інтеграції для трьох асоційованих партнерів після 2020 року.

У свою чергу посли ще раз підтвердили лідируючу роль України в «Східному партнерстві». Також вони відзначили прогрес України у здійсненні реформ та ефективне запровадження безвізового режиму. Підтвердили, що контакти між людьми, в тому числі через освіту, молодь, культурні та наукові обміни і мобільність, зближують суспільства.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-20 13:36 :07