Новини » Київ 21 листопада, 2018, 19:19
Кличко: Ліквідація пошкоджень тепломереж має займати максимум добу
ZIK
ZIK

Ліквідація пошкоджень тепломереж має здійснюватися максимум протягом доби.

На цьому наголосив міський голова Києва Віталій Кличко, інформує офіційний сайт мера столиці kiev.klichko.

Віталій Кличко зібрав штаб з проблемних питань опалювального сезону в столиці. Він надав доручення профільним службам щодо оперативного усунення ситуацій, пов’язаних із проблемами в теплопостачанні.

«Ліквідація пошкоджень комунікацій, від яких залежить подача опалення в будинки та квартири, має здійснюватися протягом доби. Максимум! «Київтеплоенерго» відповідають за зовнішні мережі, керуючі компанії – за робочий стан внутрішньобудинкових мереж. Всі відповідальні структури мають працювати в чіткій координації для вирішення проблемних питань, а не займатися їх «відфутболюванням», – наголосив Кличко.

Віталій Кличко доручив щоденно моніторити звернення киян, зокрема, на міські гарячі лінії 1551 та 1557, оперативно опрацьовувати заявки, які стосуються можливих недогрівів, перевіряти їх та усувати неполадки.

«Сьогодні кожне комунальне підприємство має демонструвати високий рівень соціальної відповідальності перед споживачами. Це повинні розуміти усі – від керівника до лінійних працівників. Хто не розуміє – працювати не буде! Я це заявляю відповідально. – Як людина, яка регулярно спілкується з киянами і вислуховує їх скарги. Тепло в кожному конкретному будинку повинні вмикати не тому, що подзвонив мер і влаштував наганяй! Чим займаються ЖЕДи, управляючі компанії?! Чому люди дзвонять і ходять по колу?!» – звернувся до профільних служб міський голова столиці.

Як поінформував заступник голови КМДА Петро Пантєлєєв, з початку опалювального сезону в столиці зафіксували 1600 аварійних ситуацій. Сьогодні аварійні служби усувають 113 пошкоджень на тепломережах. Найпроблемнішими є Шевченківський, Святошинський, Оболонський та Подільський райони. Там мережі найстаріші і найзношеніші.

Із травня, тобто за півроку, «Київтеплоенерго» замінило майже 30 км найбільш аварійних ділянок тепломереж.

Міський голова Києва наголосив, що в наступний міжопалювальний період місто повинне розпочати масштабну заміну теплових мереж. Насамперед йдеться про аварійні ділянки, де було найбільше пошкоджень на старті опалення цього року.

«Доручаю Департаменту фінансів забезпечити необхідне фінансування заходів на основі діагностики здійсненої «Київтеплоенерго», – наголосив Віталій Кличко.

Він доручив інформувати киян про аварійні ситуації та терміни їх усунення за допомогою СМС-повідомлень від комунікаційного комунального сервісу 1557.

Повернувши під контроль громади теплоенергетичний комплекс столиці, місто отримало мережі та інше обладнання, в занедбаному технічному стані. Десятками років в заміну тепломереж, які сьогодні зношені майже на 80%, практично не вкладали коштів. Теплоенергетичний комплекс Києва – це найбільші в Україні теплоелектроцентралі – ТЕЦ5 та ТЕЦ6, майже 200 котелень, 2,6 тис км тепломереж, сміттєспалювальний завод «Енергія».

Нагадаємо, як заявив міський голова Києва Віталій Кличко, органи місцевого самоврядування повинні мати більше важелів в адмініструванні місцевих податків та зборів. Це допоможе зменшити фінансову залежність на місцях від трансфертів з державного бюджету.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-19 06:35 :24