Новини » Політика 21 листопада, 2018, 16:05
Гідність та свобода для українського народу – це сенс життя протягом усіх віків, – Порошенко
Президент України Петро Порошенко. Фото: president.gov.ua/Михайло Палінчак
Президент України Петро Порошенко. Фото: president.gov.ua/Михайло Палінчак

Гідність і свобода для українців є не просто словами, а сенсом життя протягом усіх віків.

Про це заявив Президент Петро Порошенко на зустрічі з особовим складом підрозділів Десантно-штурмових військ ЗСУ на Житомирщині, повідомляє «Укрінформ».

«Сьогодні Україна відзначає п’яту річницю початку Революції Гідності, Євромайдану, мирного протесту за наше європейське майбутнє. Гідність та свобода – для українців це не просто слова, для нашого народу це сенс життя протягом усіх віків. Це – боротьба за свою землю, за самостійність, за незалежність», – підкреслив глава держави.

За його словами, Революція Гідності стала логічним продовженням споконвічного прагнення до омріяної свободи волелюбного українського народу, який ніколи не мирився з тиранією та диктатурою.

«Історія України з її запеклою боротьбою проти зла, за свободу, гідність і державну незалежність закарбувала на своїх скрижалях цілу когорту героїчних постатей. Революція Гідності, війна за незалежність додали до цієї когорти тисячі сучасних героїв», – зазначив глава держави.

Він також наголосив, що за успіхами військових частин і підрозділів стоїть щоденна праця і мужність тисяч бійців, «адже стріляє зброя, а перемагають люди».

Як повідомлялося, 21 листопада Україна відзначає День Гідності і Свободи. Його встановлено на честь початку двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

21 листопада відзначається і День десантно-штурмових військ ЗСУ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-21 01:30 :55