Новини » Політика 21 листопада, 2018, 18:20
Експерт про нового керівника Інтерполу: Для України – це чергова перемога в «гібридній» війні
ZIK
ZIK

Росіяни використовували Інтерпол для того, щоб принизити чи повернути тих політичних супротивників, які виїхали з Росії.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив радник міністра МВС України Іван Стойко.

Гість програми, коментуючи обрання нового очільника Інтерполу, зауважив, що Україна здобула чергову перемогу в «гібридній» війні.

«Росія задіяла всі свої можливості та сили для того, щоб взяти організацію у свої руки. На цьому фронті була серйозна боротьба країн Європи. Цивілізовані демократичні країни були з нами… Навіть представники ЄС говорили, що якщо переможе росіянин, ми можемо вийти. Росіяни багато використовували Інтерпол, точніше так звані червоні картки, щоб принизити, взяти або повернути тих політичних супротивників, які виїхали з Росії. Це були не кримінальні злочинці, а саме політичні опоненти», – наголосив Іван Стойко.

На його переконання, обрання головою Інтерполу представника Південної Кореї свідчить про те, що РФ не зможе надалі втручатися. Водночас, обрання росіянина очільником Інтерполу, хоч його повноваження й обмежені, завдало би багато шкоди Україні, переконаний експерт.

Нагадаємо, новим главою Інтерполу обрали представника Південної Кореї Кім Чон Ян, росіянин Олександр Прокопчук програв всі три тури голосування.

Як повідомляли, у Кремлі не побачили фактів, які свідчать про нелегітимність виборів глави Інтерполу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-17 09:39 :14