Новини » Політика 1169 Читать эту новость на русском

Денисова: Кількох ув’язнених в окупованому Криму українців утримують в «ямі»

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денисова отримала інформацію, що декількох ув’язнених у Криму громадян України утримують в «ямі».

Про це омбудсмен повідомила у Facebook.

«Тривожні новини надійшли з Криму. Мені стало відомо про утримання у так званій «ямі» кількох громадян України. Серед них – затриманий два тижні тому Дилявер Гафаров. До карцеру потрапили й учасники справи «Веджіє Кашка» – Бекір Дегерменджи, Руслан Трубач, Казім Аметов. Ще двоє кримських татар опинились у «спецблоці» у Ростові-на-Дону. Обидвоє – фігуранти справи «Хізб ут-Тахрір» Ремзі Меметов та Енвер Мамутов», – повідомила омбудсмен.

Вона зазначила, що про нові порушення прав ув’язнених сповістила голову моніторингової місії ООН із прав людини в Україні Фіону Фрейзер.

Також Денісова звернулася до українського консула, щоб він перевірив цю інформацію.

Читайте також: Набридло все: У мережі показали відео з одкровеннями бойовика «ДНР»

Крім того, вона надіслала запити до уповноваженого з прав людини у РФ Тетяни Москалькової та голови ради при президентові РФ з розвитку громадянського суспільства і прав людини Михайла Федотова.

«Я закликала їх вжити всіх заходів щодо забезпечення належних умов тримання українських громадян та надання їм кваліфікованої медичної допомоги», – написала Уповноважений Верховної Ради України з прав людини.

Читайте також: «Руки опускаються від безсилля і злості»: лист з окупованого Донбасу

Loading...
Loading...
Loading...