Новини » Суспільство 21 листопада, 2018, 14:36
Адвокат: Горбатюк і його команда роблять максимум в умовах протидії
ZIK
ZIK

Ймовірно, є домовленість між старою і новою владою. Угоди реалізують на рівні таких органів як ВККС (Вища кваліфікаційна комісія суддів), ВРП (Вища рада правосуддя). За таких умов начальник управління спеціальних розслідувань ГПУ Сергій Горбатюк і його команда роблять максимум, щоб провести розслідування злочинів.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» говорив адвокат сімей героїв «Небесної сотні» Віталій Титич.

«У попередні роки ми, адвокати, намагалися сприяти розслідуванню. Зараз важливо реалізувати результати цього розслідування у судових процесах», – підкреслює Віталій Титич.

Адвокат сімей героїв «Небесної сотні» звертає увагу на те, що іноді працівники судів катують потерпілих.

«Те, що відбувається – непросто за рамками кримінального процесу вилазить, а й навіть здорового глузду. Суди просто катують потерпілих. Це «хороший» спосіб знищення результатів роботи як управління, так і причетних людей до процедури розслідування», – наголошує експерт.

Тому він припускає, що між старою та новою владою держави збереглися певні домовленості.

«Важко зрозуміти, чиї інтереси тут задіяні... Та, очевидно, є домовленість між старою і новою владою. Угоди, напевно, реалізують на рівні таких органів як ВККС (Вища кваліфікаційна комісія суддів), ВРП (Вища рада правосуддя)», – зазначає адвокат.

Крім того, демонстративне покриття протиправної діяльності суддів призводить до дуже сумних наслідків. І не тільки для розслідування, а й для соціальної сфери, певен Віталій Титич.

«Вчора виникло питання щодо обрання запобіжних заходів у справі вбивства Сергієнка. Увага медіа була прикутою до цього. На мій погляд, відбувається треш! Адже цю справу три роки «футболили» між судами», – наголошує експерт.

Адвокат сімей героїв «Небесної сотні» вважає, що начальник управління спеціальних розслідувань ГПУ і його команда роблять усе, що можуть.

«В ситуації тотальної протидії вони зробили максимум. Звісно, у адвокатів потерпілих є серйозні зауваження до них. Проте ми не можемо натиснути на них, бо розуміємо, в яких умовах вони працюють», – додає Віталій Титич.

Нагадаємо, сьогодні під час брифінгу начальник управління спеціальних розслідувань ГПУ Сергій Горбатюк заявив, що Генеральна прокуратура інформує про розслідування злочинів, та її критиків це не цікавить.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 13:23 :14