Новини » Світ 20 листопада, 2018, 16:29
У Польщі затримали банду футбольних фанатів, що продала 5,6 т марихуани та 122 кг кокаїну
Фото: cbsp.policja.pl
Фото: cbsp.policja.pl

Центральне слідче бюро поліції Польщі ліквідувало злочинну групу краківських футбольних фанатів, що займалася масштабною торгівлею наркотиками. Банда заробила на торгівлі наркотиками близько 100 млн злотих (близько 730 млн грн). Зокрема її члени встигли реалізувати 5,6 т марихуани та 122 кг кокаїну.

Про це повідомляє RMF FM.

Більшості затриманих висунули звинувачення у контрабанді наркотиків з Нідерландів та Іспанії, а також у масштабній торгівлі наркотиками в Польщі.

Затримання відбулися у Кракові та Мисленіцах. Під час обшуків поліція виявила не тільки наркотики, а й вогнепальну зброю та мачете. Правоохоронці також конфіскували у затриманих автомобілі класу люкс і золоті злитки.

У одній з орендованих будівель у Мисленецькому повіті поліція виявила та ліквідувала професійне та автоматичне вирощування конопель. Плантація складалася з 1260 кущів. З такої кількості можна було отримати 89 кг марихуани з приблизною ринковою вартістю 1,2 млн злотих. Крім того, було конфісковано 9 кг готових висушених рослин.

Серед затриманих і двоє осіб, які величезні прибутки банди вкладали у нерухомість.

Злочинці володіли величезними грошовими сумами: впродовж трьох років вони реалізували понад 5,6 т марихуани та 122 кг кокаїну.

До цього часу в ході розслідування було затримано 39 осіб, з яких 26 висунуто звинувачення в участі в організованій злочинній групі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 13:38 :56